« Ožujak 2024 »

P.S – Ljubav ili ništa
Autor: Damir Bešić, 25. 5. 2016.

Promocija knjige Miljenka Grubeše ‘P.S. Ljubav ili ništa’

Kada vas netko pozove na sastanak i ponudi vam ljubav ili ništa, poziv jednostavno ne možete odbiti. Stoga smo se i mi odazvali pozivu našeg vjeroučitelja prof. Miljenka Grubeše i 18. svibnja okupili u školskoj dvorani naše škole kako bismo čuli  o kojoj i kakvoj to ljubavi govori u svojoj novoj knjizi „P.S. ljubav ili ništa“.

Riječ je o  duhovnim mislima  i meditacijama  koje je prof. Grubeša sabrao i  koje je posvetio kako sam kaže „  Ljubavi, s ljubavlju! I svima koji je ljube! I onima koji je ne ljube, da je uzljube.“

Svoja razmišljanja o knjizi, o tome kako je nastala, ali i kako su je oni doživjeli  podijelili su s nama  sam autor, prof. Miljenko Grubeša i njegovi gosti profesorica hrvatskoga jezika mr. sc. Jasna Košćak, pedagoginja škole prof. Kornelija Medić, naša psihologinja prof. Ana Ribarić Gruber te Irena Petrinjak, vjeroučiteljica Klasične gimnazije.

Doživljaj  su  nam svojim glasovima uljepšali Nika Adamović, učenica 3.b razreda i kvintet „Šesnaestinke“, koji čine naše profesorice Snežana Ponoš, Antonia Božić, Danijela Ille, Kornelija Medić i Jadranka Tukša. Na klaviru  ih je pratil Klara Labaš, učenica 2.b,, na violini Margareta MeaMeašić, a na gitari Thomas Krauskopf, učenici 4. e razreda.

Više o samom događaju pročitajte na