« Ožujak 2024 »

Anketno ispitivanje o državnoj maturi
Autor: Damir Bešić, 4. 4. 2017.

Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja provodi anketno ispitivanje nastavnika, stručnih suradnika i ravnatelja srednjih škola o državnoj maturi.

Cilj je ispitivanja utvrditi stavove i mišljenja nastavnika, stručnih suradnika i ravnatelja o državnoj maturi općenito, o sadržajnim aspektima državne mature te o povratnom utjecaju ispita iz Hrvatskoga jezika, Matematike i stranih jezika na nastavu tih predmeta.

lspitivanje se provodi on-line, a možete mu pristupiti na sljedećoj poveznici:

od 30. ožujka do 14. travnja 2O17.

Upitnik je tehnički sastavljen tako da svatko od ispitanika popunjava samo onaj dio koji mu je namijenjen s obzirom na njegovo radno mjesto.

Rezultati ispitivanja bit će korišteni za unaprjeđenje procesa državne mature.

lspitivanje je u potpunosti anonimno za sve ispitanike, rezultati će biti obrađeni na razini ukupne populacije ispitanika te se neće obrađivati na pojedinačnoj razini.

Molim vas da popunite upitnik.

NCCVO vam unaprijed zahvaljuje na suradnji i na nastojanju da sudjelovanjem u ovom ispitivanju pridonesete poboljšanjima u državnoj maturi i unapređenju kvalitete obrazovanja u Republici Hrvatskoj.

Sve ostale informacije o ovom anketnom ispitivanju mozete dobiti ako se javite na adresu elektroničke kvaliteta-dm@ncvvo.hr

S poštovanjem,

Ana Bedek