preskoči na sadržaj

XVI. gimnazija Zagreb

Login

Korisne poveznice:

MZOS
AZOO
Portal za škole
NCVVO
Sve o državnoj maturi
CARNET

« Rujan 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Dobrodošli

Vrijeme održavanja konzultacija predmetnih nastavnika za roditelje

 

Vrijeme odravanja informacija razrednika i konzultacija predmetnih profesora u školskoj godini 2016./2017.

 

R. BR.  Nastavnik PRIJE PODNE           (DAN, SAT) POSLIJE PODNE       (DAN, SAT)
1

MASLIĆ ALANOVIĆ 4. C

 četvrtak, 12:20 - 13:05  petak, 18:30 - 19:15
2

BAGARIĆ 3. E

 ponedjeljak, 12:20 - 13:05  ponedjeljak, 14:55 - 15:40
3

TRUMBETAŠ BAKIĆ

 utorak, 8:45 - 9:30  utorak, 19:20 - 20:05
4

BALDE 1. B

 petak, 12:20 - 13:05  petak, 14:55 - 15:40
5

BERBEROVIĆ

 srijeda, 9:50 - 10:35  srijeda, 17:40 - 18:25
6

BEKIĆ 2. D

 utorak, 13:10 - 13:55  utorak, 16:50 - 17:35
7

BEŠIĆ 1. F

 utorak, 10:40 - 11:25  ponedjeljak, 17:40 - 18:25
8

BOŽIĆ

 srijeda, 8:45 - 9:30  srijeda, 18:30 - 19:15
9

BRKIĆ 2. C

 petak, 11:30 - 12:15  ponedjeljak, 17:40 - 18:25
10

BEDEK 3. B

 četvrtak, 12:20 - 13:05  utorak, 19:20 - 20:05
11

CELIŽIĆ

 ponedjeljak, 9:50 - 10:35  ponedjeljak, 17:40 - 18:25
12

CIGLAR

 četvrtak, 8:45 - 9:30  petak, 16:50 - 17:35
13

DERVOZ

 petak, 11:30 - 12:15  petak, 16:00 - 16:45
14

FERENČAK

 petak, 12:20 - 13:05  petak, 14:55 - 15:40
15

FRANIĆ

 srijeda, 11:30 - 12:15  utorak, 14:05 - 14:50
16

GLAVIĆ 4. D

 petak, 11:30 - 12:15  petak, 16:00 - 16:45
17

GRUBEŠA

petak, 8:45 - 9:30 petak, 14:55 - 15:40
18

HUSKIĆ JANČIKIĆ 3. A

 srijeda, 9:50 - 10:35  srijeda, 17:40 - 18:25
19

ILLE

 utorak, 11:30 - 12:15   utorak, 16:00 - 16:45
20

IVANKOVIĆ

 utorak, 12:20 - 13:05  utorak, 14:55 - 15:40 
21

JUKIĆ VUKOJA 1. A

 utorak, 14:00 - 14:45  petak, 17:40 - 18:25
22

JURJEVICH

 petak, 10:40 - 11:25  četvrtak, 14:55 - 15:40 
23

KANTOLIĆ 2. B

 četvrtak, 9:50 - 10:35  četvrtak, 17:40 - 18:25
24

KAUZLARIĆ 2. E

 utorak, 10:40 - 11:25  utorak, 16:50 - 17:35
25

KOSOVIĆ 2. A

četvrtak, 10:40 - 11:25 ponedjeljak, 18:30 - 19:15
26

KOŠĆAK 1. C

utorak, 10:40 - 11:25  utorak, 16:50 - 17:35
27

LAZAR

ponedjeljak, 11:30 - 12:15  ponedjeljak, 16:00 - 16:45
28

MEDIĆ

ponedjeljak, 10:40 - 11:25 ponedjeljak, 16:50 - 17:35
29

MIKŠA

srijeda, 9:50 - 10:35 srijeda, 17:40 - 18:25
30

 MILAVIĆ 4. E

 ponedjeljak, 10:40 - 11:25  ponedjeljak, 16:50 - 17:35
31

KOPECKI 1. D

 srijeda, 10:40 - 11:25  srijeda, 16:50 - 17:35
32

KARDUM

 srijeda, 10:40 - 11:25  srijeda, 16:50 - 17:35
33

KOLBEZEN

 petak, 9:50 - 10:35  ponedjeljak, 16:50 - 17:35
34

KALAMARI

utorak, 10:40 - 11:25 utorak,  16:50-17:35
35

PONOŠ

 srijeda, 9:50 - 10:35  srijeda, 17:40 - 18:25
36

REBERNJAK

 ponedjeljak, 10:40 - 11:25  ponedjeljak, 16:50 - 17:35
37

RIBARIĆ GRUBER

   
38

SINADINOVIĆ

 utorak, 11:30 - 12:15  utorak, 16:00 - 16:45
39

SABIONI 4. A

 utorak, 10:40 - 11:25  utorak, 16:50 - 17:35
40

SABOL

 četvrtak, 10:40 - 11:25  četvrtak, 16:50 - 17:35
41

SKVRCE KRAMARIĆ 3. C

 ponedjeljak, 11:30 - 12:15  srijeda , 16:00 - 16:45
42

STALMAN 4. B

 utorak, 8:45 - 9:30  utorak, 18:30 - 19:15
43

ŠIMATOVIĆ

 srijeda, 11:30 - 12:15  srijeda, 16:00 - 16:45
44

TOMLJENOVIĆ SERTIĆ 3. D

 utorak, 10:40 - 11:25  četvrtak, 16:50 - 17:35
45

TROGRLIĆ

 utorak, 12:20 - 13:05  utorak, 14:55 - 15:40
46

TUKŠA

 svaki dan u vrijeme trajanja  nastave  svaki dan u vrijeme trajanja  nastave
47

TURK 1. E

 petak, 11:30 - 12:15  četvrtak, 17:40 - 18:25
48

VLAŠIĆ

 četvrtak, 11:30 - 12:15  ponedjeljak, 16:00 - 16:45
Razrednici i zamjenici razrednika u šk. god. 2016./17.
Razred  Razrednik Zamjenik razrednika
 1.A

J. Jukić

S.Mikša 
 1.B

M. Balde

 D. Šimatović
 1.C

J. Košćak

A. Trogrlić
 1.D

 S. Kopecki

A. Božić 
 1.E

 V. Turk

J. Ferenčak 
1. F

D. Bešić

M. Grubeša
 2.A

 M. Kosović

 A. Vlašić
 2.B

 Z. Kantolić

 V. Dervoz
 2.C

 D. Brkić

 Z. Celižić
 2.D

 J. Bekić

  A. Sinadinović
 2.E

 N. Kauzlarić

 M. Jurjevich
 3.A

 V. Huskić

 A. Kardum
 3.B

 A. Bedek

 D. Ille
 3.C

 I. Skvrce Kramarić

 L. Kolbezen
 3.D

 I. Tomoljenović Sertić

A. Ribarić
 3.E

 P. Bagarić

N. Berberović
 4.A

 A. Sabioni

S. Ponoš
 4.B

Lj. Stalman

L. Rebernjak
 4.C

V. Maslić Alanović

A. Ciglar
 4.D

 M. Glavić

T. Sabol
 4.E

T. Milavić

D. Franić
Termini informacija razrednika

 

 

preskoči na navigaciju