« Kolovoz 2018 »

E-mail:   nina.karkovic@skole.hr

Telefon:

Maturantima

Dragi naši maturanti, stigli smo na kraj još jednog četverogodišnjeg puta. Završilo je jedno lijepo poglavlje vašeg života ovjenčano uspjehom, vašim i našim.

Na prvom velikom životnom ispitu ostvarili ste zapažene rezultate. Vaši razrednici, a i svi profesori koji su vam predavali jako su sretni i ponose se vama. Od sveg vam srca čestitam u njihovo i svoje osobno ime.

Nalazite se na novoj životnoj prekretnici, pred vama su  novi izazovi i ja sam sigurna da ste spremni suočiti se s njima.

Nadamo se da ćete upisali željene fakultete i želimo vam puno uspjeha u daljnjem radu.

Dođite nam se pohvaliti i nemojte nas zaboraviti.

Novim učenicima

Dobrodošli novi učenici!

I pred vama su novi izazovi, novi svjetovi koje tek treba otkriti.

Drago nam je da ćete postati dio velike obitelji XVI. gimnazije i nadamo se da će vam se svidjeti. Puno radimo i učimo, ali uvijek nađemo vremena i za izvannastavne aktivnosti, zabavu i putovanja.

Zaposlenicima, našim učenicima i njihovim roditeljima

Dragi kolege, učenici i roditelji!

I ova školska godina bila je dinamična i izrazito sadržajna te se, sada, stoga čini da je proletjela u trenu.

Svima najljepše zahvaljujem na trudu i postignutim rezultatima i želim zasluženi, ugodan odmor.

I neka nam moto bude:

RES, NON VERBA!

(DJELA, A NE RIJEČI!)

I na kraju, svima vama koji želite bolje upoznati našu školu, želim dobrodošlicu na  stranice XVI. gimnazije!

Svima želim ugodne praznike.

Vaša  Ravnateljica

.